“Tuzla’nın en iyi 10 meze lokantasından biri” olarak seçilen Maada, ultra şık çağdaş tasarım ile köklü meze lokantası sanatının ustaca bir karışımıdır. Tüm birinci sınıf mezelerimiz ve her biri en az 10 yıllık tecrübeye sahip, kendini işine adamış ve bilgili personel tarafından servis edilmektedir. Ortam etkilemek için hazırlanmıştır: ister romantik bir akşam yemeği, ister güçlü bir öğle yemeği, ister müşteri yemeği veya aile kutlaması için.

Üreticiyi ve aşçıyı buluşturuyoruz

Bizim için en önemli unsur üreticiden gelen taze ürünlerle eşsiz lezzetler yaratmaktı. Doğal lezzetler için yerel üreticinin kaliteli mahsüllerini alıyor, aşçılarımızın elinde muazzam tatlara dönüştürüyoruz.

Mutfağımıza göz gezdirin

Menümüz, eski tarz restoran tasarımlarından ilham alarak, modern meze sunumlarıyla birbirinden lezzetli yemekleri birleştiriyor. Taze mezelerimiz menünün temel öğeleridir ve masa başı sunumlar her öğüne daha da fazla heyecan katar.

Anlayışımız

1994

Şimdi küçük bir aile restoranı olarak başlayan Maada, Tuzla'nın en iyi meze deneyimlerinden birini sunuyor.

Meze

Meze tariflerimiz geleneği sürdürmek ve kaliteli bir meze deneyimi sunmak için bir nesilden nesile aktarılmıştır.

Kalite

Tüm Maada Meze tariflerinde yalnızca en yüksek kalite ve taze malzemeleri kullanıyoruz. Odak noktamız her zaman unutulmaz bir lezzet sunmaktır.