Maada, şık yemek mekanları, salon alanları, özel menüler ve birinci sınıf hizmetten oluşan canlı bir karışımla her duruma uygun muhteşem alanlar  sunmaktadır. İster samimi bir akşam yemeği partisi ister muhteşem bir kutlama planlıyor olun, özel etkinlik ekibimiz her ayrıntıyla ilgilenecek ve bunu unutulmaz bir etkinlik haline getirecek.

Maada Teras Kat

Teras, oturarak veya ayakta, dolu dolu bir parti vermeniz için idealdir. Misafirlerinizin deniz manzarasını seyrederken mahremiyetin tadını çıkarması için geniş alan kapatılabilir.

Kapasite:

80 sandalye

Tüm restoran

Çağdaş ve konforlu ana yemek odası, sarı renkli ahşap panellerle kaplanmış ve hafif bir aydınlatma ile vurgulanmıştır. Şık bir bar da dahil olmak üzere yaklaşık 6.000 metrekarelik bu alan, en heyecan verici etkinlikleriniz için sofistike bir ortam sağlar.

Kapasite:

260 sandalye

Maada-Roof-Mezze-Restaurant.jpg

Maada Giriş Kat

Restoranın geri kalanına bakan alt kattaki daha samimi alanımızdır. Bu alandan, barın üzerinde tam teşhirde bulunan 150 yıllık cam tavan penceremizin ideal bir görüntüsünü elde edeceksiniz.

Kapasite:

25 sandalye

Maada Bar

Klasik bir kokteyl resepsiyonu için arkadaşlarınızı Bar’ın etrafında toplayın. Uzmanlarımızın istiridyeleri soyup zarif kalaylı çubuğun üzerine yerleştirmesini izleyebilirsiniz.
Kapasite:

15 sandalye